Partneři

marsestore.eu

Generální sponzorem akce je Marse. Výrobce a prodejce ověřených produktů určených pro chovatele, vystavovatele, profesionální salóny a všechny majitele pejsků a koček, kteří jsou nároční na potřeby svých mazlíčků.

atibox.dog

Z iniciativy Boxer-Club de France a po dohodě se Société Centrale Canine v Paříži se v roce 1950 sešli zástupci boxerských klubů ve Štrasburku a založili ATIBOX.„Association Technique Internationale du Boxer (ATIBOX) je od 17. května 2018 asociací s plnou právní způsobilostí registrovanou u Obchodní komory v Nizozemsku.

fci.be/en/

Fédération Cynologique Internationale je Světová kynologická organizace. Zahrnuje 98 členů a smluvních partnerů (jeden člen na zemi), z nichž každý vydává své vlastní rodokmeny a školí své vlastní rozhodčí. FCI zajišťuje, že rodokmeny a rozhodčí jsou vzájemně uznáváni všemi členy FCI.

boxerklub.cz

Sdružování majitelů, chovatelů a příznivců psů plemene boxer. Poskytujeme poradenství při chovu. Pořádáme výstavy a soutěže.

kynologie.cz

Základním posláním ČKS je prostřednictvím svých orgánů, organizačních jednotek a jejich členů zabezpečovat a provádět kynologickou činnost.

cmku.cz

Českomoravská kynologická unie (ČMKU), vznikla v prosinci roku 1992[1] a je považována za nástupkyni původní Československé kynologické unie, která zanikla během 2. světové války a následnici tří poválečných nezávislých spolků zaměřených na plemena lovecká, pracovní a společenská, vzniklých v 60. letech. ČMKU zastřešuje kynologii v České republice a je řádným členem Mezinárodní kynologické federace (FCI).

mistermix.cz

Mister Mix Dog je tradiční rodinná firma 30ti letou tradicí a 40 lety zkušeností v oboru zootechniky, která pro vás vyrábí granule lisované za studena v italském Toskánsku. Na vývoji a testování našich receptur spolupracujeme s chovateli, sportovci, služebními kynology a vlastní chovatelskou stanicí.

Follow Us
Translate »